Spis treści

Potrzebujesz strony internetowej dla swojego projektu i nie masz wystarczających środków finansowych?
To nie problem!

Nic nie zapłacisz

Znamy realia biznesu, bo od ponad 20 lat wspieramy firmy z różnych branż od strony informatycznej. Jeżeli masz dobry pomysł na biznes, a w tej chwili nie masz wystarczających środków finansowych na wykonanie firmowej strony - być może zainteresuje Ciebie nasze rozwiązanie typu success fee, czyli płaci Twój biznes, jak zarobi. To również dodatkowa gwarancja dla Ciebie, bo nasze usługi będziemy musieli wykonać dobrze i szybko.


Nowość w Polsce

W ten sposób zarabiają już nasze serwisy za granicą, więc zdecydowaliśmy się podjąć próbę takiego modelu również w Polsce. Nie czekaj, bo zainteresowanie jest bardzo duże. Im szybciej się zdecydujesz, tym szybciej zacznie zarabiać Twój biznes. Chcesz dowiedzieć się, jak skorzystać z tego rozwiązania? Zapraszamy do kontaktu.


Ogromny zysk

Koszty IT - strony www, systemy, narzędzia, itp., to niejednokrotnie kwoty sięgające nawet kilkuset tysięcy zł (lub dolarów...). 
Nasze propozycja dla Ciebie to zredukowanie kosztów do zera! To ogromny zysk dla Ciebie. Pomyśl, jak bardzo możesz wykorzystać te środki w innych miejscach np. w reklamie swojego biznesu, rozwoju, czy zatrudnieniu dodatkowego pracownika. Nie czekaj - skontaktuj się z nami!


Kto może skorzystać?

Nie wiesz, czy nasz model jest dobry dla Twojego biznesu? Dotychczas wykorzystywaliśmy go w takich rozwiązaniach jak: sklepy internetowe, płatne rejestracje, systemy reklamowe, systemy wynagrodzeń, płatne dostępy, rezerwacje online, powiadomienia SMS, abonamenty, opłaty itp.
Wykonaliśmy setki tego typu narzędzi, więc na pewno znajdziemy rozwiązanie również dla Ciebie. Sprawdź to, kontaktując się z nami.


Jak to realizujemy?

W bardzo prosty sposób. Planujemy, projektujemy i stosujemy takie rozwiązania, żeby Twój biznes jak najszybciej zaczął przynosić zyski. Twój dochód to korzyść również dla nas, dlatego zależy nam na jak najszybszym uruchomieniu Twojego biznesu. Szczegółowo konsultujemy z Tobą każdy detal od samego początku, więc możemy zacząć już dzisiaj - opowiedz nam o swoich planach


Zabezpieczenie

Aby to rozwiązanie było korzystne dla obu stron, wspólnie szukamy metod zabezpieczenia. Ze swojej strony mamy szereg propozycji zabezpieczającej zarówno Ciebie jak i nas. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje. Wszelkiego rodzaju warunki naszej współpracy omawiamy przed podjęciem działań, możemy zacząć już teraz - zapraszamy do kontaktu.


Czy warto?

Nasze systemy pracują na całym świecie, wykonując pracę za setki osób. To oznacza ogromną oszczędność czasu - czyli pieniędzy. Być może w Twojej działalności również zaoszczędzimy tysiące złotych, które możesz przeznaczyć na cokolwiek - rozwój, reklamę lub na... zasłużony odpoczynek :)

UWAGA! Propozycja ograniczona ilościowo. Pierwszeństwo dla zamówień z programu "W 3 dni"

Zapraszamy do współpracy!
Na pewno skorzystasz...