111 zł za stronę

Teraz każdy może zarabiać z nami na tworzeniu stron www.
Wystarczy efektywnie udostępniać nasze przykłady, realizacje a przede wszystkim ofertę. 
Za każdą zamówioną stronę z Twojego polecenia otrzymasz 111 zł! 

3000 dziennie

Czy wiesz, że statystyki Google mówią o ok. 100 000 zapytań na miesiąc, dotyczących tworzenia stron internetowych. To oznacza, że co 30 sekund ktoś w Polsce szuka wykonawcy dla swojej strony internetowej. Ponad 3000 osób dziennie potencjalnie może być naszymi klientami. Na pewno w Twoim otoczeniu jest kilka z nich. Jeżeli zamówią u nas wykonanie strony www z Twojego polecenia - otrzymasz 111 zł.

Prosty sposób 

Wystarczy, że użyjesz klawiszy udostępnienia pod naszą ofertą, przykładem lub realizacją - Twoi znajomi z takich portali społecznościowych jak Facebook, Twitter czy Google+ będą mogli bezpośrednio zamówić stronę www, wykorzystując Twój link, automatycznie oznaczający Ciebie jako osobę zapraszającą.
Być może już teraz znasz kogoś, kto potrzebuje strony www - użyj klawisza EMAIL podając adres mailowy tej osoby.

Nie masz czasu? - to nie problem 

Zatrudnij Internet do zarobienia drugiej pensji dla siebie. Wystarczy jedno kliknięcie a resztę zrobią algorytmy, systemy i automaty. Przykładowo, każdy na Facebook'u ma średnio 200 znajomych. Jeżeli udostępnisz link na swoim profilu z prośbą o przesłanie go dalej, to jest duże prawdopodobieństwo, że dowie się o tym ok. 40 000 osób (200x200). Na pewno wśród takiej ilości znajdą się osoby potrzebujące nowej strony www. Ty nic nie robisz - Internet pracuje dla Ciebie!

Wypłacamy w czasie rzeczywistym!

Płatności zaliczkowe od klientów przyjmujemy w trybie online, dzięki czemu mamy możliwość wypłacenia Tobie zaliczki nawet w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że pieniądze na swoim koncie bankowym możesz mieć w kilka chwil po opłaceniu zaliczki przez Klienta. Nie musisz czekać do końca miesiąca!

Jeżeli Twoje zaproszenia będą efektywne, możesz zarobić nawet 1000 zł w jeden dzień! Wystarczy tylko 9 opłaconych zamówień od Twoich znajomych.

Jak to zrobić?

Wystarczy tylko zalogować się (przycisk  w prawym górnym rogu) a następnie skorzystać z przycisków udostępnienia, które znajdują się pod każdym wpisem naszego serwisu - przede wszystkim pod ofertą główną. Jeżeli jeszcze nie masz konta w naszym serwisie, załóż je teraz.

Należy zwrócić uwagę, abyśmy przed udostępnianiem byli zalogowani, dopiero wtedy do każdego udostępnianego linku zostanie dodany krótki przyrostek z naszym numerem (np. "z=123"). Dzięki temu po kliknięciu w ten link przez osobę zapraszaną, nasz serwis oznaczy Ciebie jako osobę zapraszającą i odtąd wszystkie działania osoby zaproszonej będą oznaczone Twoim numerem. Przede wszystkim, jeżeli osoba zaproszona złoży zamówienie i dokona płatności zaliczki - Ty otrzymasz prowizję w wysokości aż 111 zł. Podstawę formalną wypłaty (umowa/faktura/przelew) ustalamy po indywidualnej konsultacji
Złożone zaproszenia z Twoim numerem możesz sprawdzać w panelu (po zalogowaniu) w funkcji Moje zaproszenia.

Stale udoskonalamy nasze rozwiązania, więc wkrótce udostępnimy nowe możliwości.

I to wszystko! Masz pytania? - zapraszamy do kontaktu.

Możesz zacząć już teraz!